TASUTA TRANSPORT alates 150 €

Taimar ja Tanel Talts jagavad ideid pühade kinkideks

Tanel Taimar Talts sulgpall

Vennad Taimar ja Tanel Talts on pika sulgpalluri karjääri jooksul proovinud palju erinevat sulgpallivarustust. Kuna pühade eel on alati peamurdmist, millega lähedasi rõõmustada, siis uurisime, mida Taimar ja Tanel soovitaks kinkida tõelisele sulgpallihingele.

Taimar: “Olen septembrist alates kasutanud VICTOR tooteid, seega omast kogemusest julgen öelda, et reket Auraspeed 90K H on tõepoolest üks parimaid.

Riietusest parim valik seni on olnud mustad dressipüksid ning dressipluus – ülimugavad ning sobivad isegi minule väga hästi.

Oma pojale soovitaksin Victor spordikotti (BR9609), mis näeb stiilne ja veidi ka retrolik välja.”

Tanel: ” VICTOR särgid on ilusad ja istuvad kõigil mugavalt seljas. Segapaarid leiavad samuti ühesugused, näiteks sarjast “Black team” meestele ja naistele.

Sulgpalli jalatsid A922 sobivad väga hästi harrastajale. Jalats peab olema mugav ja seda need kahtlemata on, ise mängin nendega samuti.

Kolmandana soovitaksin spordikotti hall/kollane 9030, mis mahutab ära kõik vajaliku nii trenni kui võistlustele minekuks.”

Vaata kõiki tooteid siin. Kuni 22. detsembrini tasuta transport kõigile pakkidele ning kupong “taltsid10” annab sulle ostukorvis täishinnaga toodetele -10%. Jõulukuu sooduspakkumised leiad siit.