TASUTA TRANSPORT alates 150 €

Kingiideed sulgpallisõpradele

sulgpallivarustus_jõulukingid

Jõuluootus toob sageli kaasa nuputamise, kuidas leida kingitus, mis  saajat rõõmustaks ja mida ka endal oleks hea meel kinkida. Lasime päkapikkudel piiluda oma varudesse ja valida välja, mida nemad jõuluvana kingikotti soovitaksid.

Tahaksid jagada oma sulgpalli vaimustust kõigi sõpradega. Aga mõnikord on see keeruline. Sina imetled maailma tippe ja püüad lihvida oma rabakut. Nemad aga teavad, et õige sulgpalli mäng käib suvel rannas – kordade peale. Siin on suurepärane kingitus – Airbadminton pall. Airbadminton pakub mõnusa võimaluse mängida sulgpalli koos sõprade ja perega just õues. Ja kes teab, võib olla meelitab lõbusalt mänguline Airbadmintoni kogemus sõbrad koos sinuga hiljem sulgpallisaali. Kingituse teeb eksklusiivsemaks see, et igast supremarketist või spordipoest Airbadminton palli (veel) osta ei saa.

Airbadminton_müük_victor

 

Sulgpallireket suurele ja väiksele

Juba sulgpalliga sina peal olijat võiks aga rõõmustada meie uusim sulgpallireket. Thruster K70 H, mis on VICTOR reketisarja kõige kergem mudel. Reketil on kaalu vaid 70 grammi. Sellest hoolimata võid keeled panna reketile kuni 14 kg pingega. Kerge kaal ja Thruster reketitele omane headus rünnakul annavad löökidel suurema võimsuse, kuid ühtlasi on reket väga hästi käsitletav ja kiire teravatel keskvälja ja kaitselöökidel.

sulgpallireket thruster k70 müük

 

Pere kõige väiksemad armastavad liikumist ja mängulusti. Ja muidugi teha kaasa kõiki asju mida suuredki. Enim toob lapsele sära silmadesse tunne – tuli välja, sain ise hakkama. Just seda rõõmu pakub spetsiaalne laste sulgpalli reket. Reketil on tavapärasest lühem vars ja nii on ka õige väiksel mängijal oluliselt lihtsam pallile pihta saada – tunda rõõmu ise hakkama saamisest. Laste reketist on grafiit versioon GJ-7500, mis on hea valik neile, kes sulgpallitrennilegi mõtlevad. Reketi alumiinium variant AL-2200 on aga sobilik kasutamiseks nii kodus kui trennis ja elab hästi üle väiksemad kopsud ja müksud, kui reketit kasutada vahepeal lisaks sulgpallile muuski mänguhoos.

 

Sulgpalligurmaanile

Mida valida kingiks sulgpallifännile, kellel kõik on justkui olemas – uusimad reketid, moodsaimad tossud… Siiski, midagi ilusat ja kasulikku kulub alati ära. Spordikott BR9609 on just seda. Ilusa disainiga ning vastupidavatest kvaliteetsetest materjalidest. Kott on tehtud mõeldes reketispordile ja sulgpallireketitele on eraldi soojustusega sahtel. Kuid koti ristkülikujuline kuju teeb sellest ka niisama mõnusa spordi ja vaba aja koti.

victor spordikott müük

 

Jõuluootuseks

Talvesse sobib suurepäraselt VICTOR pusa. Spordisaalis, kodus kuuse all sooja jooki nautides või igapäevaselt casual riietuse osana. Mõnusalt soe pusa on hea valik igaks hetkeks. Kapuutsi ja suure kõhupealse taskuga pusa on nii punases kui tumesinises värvitoonis ja istub lõikelt ühtviisi nii naistele kui meestele.

victor dressipluus punane sportlane

 

Kõigi võimalike kingitustega saad tutvuda siin.

 

PS! päkapikk endale valis VICTOR joogipudeli, et kogu jõulutralliks piisavalt energiat jätkuks.

victor joogipudel

 

Ja palus edasi öelda, et kui saadad soovi teele 21. detsembrini, siis saab kingitus kindlasti õigeks ajaks kingikotti.