TASUTA TRANSPORT alates 150 €

VICTOR veebipoe müügitingimused

Veebipoe victorsport.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Ready2win OÜ (registrikood 14992873), asukohaga Bensiini 5 10120 Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Ready2win OÜ ja ostja vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Ready2win OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.

VICTOR’i toodete kohta teave ja toodete hinnad on märgitud toodete juures. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes.

Palun arvestage, et hinnale võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Kui tellimuse summa väheneb püsikliendi soodustust ja/või sooduskoodi kasutades alla X€, lisandub tellimusele ka postikulu.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, sisestades oma isikuandmed. Kinnitame, et hoiame teie isikuandmete turvalisust.

Isikuandmete ankeedi täitmise järel tuleb valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Saadame e-postiga kinnituse tellimuse tegemisest ning kuvame kinnituse tellimuse vastu võtmisest ka veebilehel.

Toodete saadavus

Teeme oma parima, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui olete tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis võtame ühendust esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha viivitamata ja mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

Kohaletoimetamine

Veebipoest tellitud kaubad toimetame kohale Eesti piires.

Meile on oluline, et tellitud kaup jõuaks teieni võimalikult kiiresti. Enne kella 12 tehtud tellimused on kohal järgmisel päeval. Nädalavahetusel ja pühade ajal tehtud tellimused täidame järgneval tööpäeval.

Erandjuhtudel võib meist või vedajast tingitud asjaoludel kauba toimetamine võtta mõned päevad kauem, kuid tagame, et eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Kauba kätte saamiseks on võimalik valida Itella Smartpost või Omniva pakiautomaadi teenus või Omniva kullerteenus.

Kauba saatmiskulud kannab ostja, vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Tellimust hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Pärast nimetatud tähtaja saabumise lõppu saadetakse toode tagasi veebipoodi.

Veebipood ei vastuta viivituse või arusaamatuse eest, juhul kui see on tingitud kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsuse tõttu.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on tooteid võimalik tagastada 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kauba tagastamiseks palume esitada meile tagastamisavaldus aadressile info@victorsport.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Tagastatav toode peab olema postitatud Itella SmartPost, Omniva pakiautomaadi vahendusel Ready2win OÜ aadressile 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

Raha tagastatud toodete eest ja algselt tasutud tarnekulu hüvitame 1-3 tööpäeva jooksul alates toodete jõudmisest Ready2win OÜ-le.

Tellimuse tagastamisel, juba kliendi poolt tasutud transpordikulu ei tagastata.

Tagastatava toote seisukord:

* Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud.

Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Ready2win OÜ-st, on Ready2win OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.

* Tagastamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke.

Tagastatavat kaupa ei tohi kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil, nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Ready2win OÜ-l õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

* Tagastamisele kuuluv toode peab olema koos hinnasiltidega.

Pretentsioon ja vaidluste lahendamine

Kui ostjal on veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@victorsport.ee või helistada telefonil +372 555 94 345.

Veebipood on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Kui ostja ja Ready2win OÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Ready2win OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Vastutus ja vääramatu jõud

Ready2win OÜ ei vastuta tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Ready2win OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Ready2won OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).Ready2win OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.

Ready2win OÜ vastutab toote müügihinna ulatuses. Ready2win OÜ ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

Privaatsus

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Tutvu lähemalt Ready2win OÜ privaatsustingimustega siin.

Tingimuste muutmine

Ready2win OÜ-l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada.

Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel victorsport.ee. Kui ostja edastas tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse tekkinud õigussuhtele tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevat lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest victorsport.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.