TASUTA TRANSPORT alates 150 €

Sulgpallivarustuse uue hooaja hitid

VICTOR sulgpallijalanõu VG1

VICTOR sulgpallivarustuse kollektsioon täienes uuel hooajal mitmete põnevate toodetega. Tutvustame sulle mõningaid meie lemmikuid.

Superkangelasest inspireeritud

Uute mudelitega sai täiendust populaarne reketisari Thruster. Sarja tippreket Thruster F on nüüd veelgi täiustatud kombineerides suurepäraselt kõik sulgpallireketile vajalikud omadused – võimsuse, kontrolli ja kiiruse. Thruster F reketeid eelistavad mitmed maailma tipud eesotsas naiste maailma nr 1 Tai Tzu Yingiga kui ka Eesti juunioride meister Ramona Üprus. Neil, kes soovivad aga maksimaalset võimsust rünnakutel, tasub proovida Jaapani anime kangelasest Ryugast inspireeritud Thruster Ryugat. Ryuga on loodud ründava stiiliga mängijatele, et anda tugevatele löökidele veelgi võimsust juurde.

victor sulgpallireket ryuga

 

Unikaalne jalanõu

Kui sa arvad, et sulgpallijalanõu võiks hea välja näha, siis täidab uus VG1 mudel sinu ootused. Elegantse ja puhta disainiga VG1-te võiks kanda ka väljaspool sulgpalliväljakut. Kuid selles jalanõus peitub palju enamat. VG1 on esimene sulgpallijalanõu maailmas, kus on kasutusele võetud innovatiivne “drop-in” talla tehnoloogia. Ehk VG1 on üles ehitatud viisil, kus jalg asetub jalanõusse võimalikult loomulikult ning talla ülesehitus võtab maksimaalselt arvesse inimese jala liikumist. Raskus jaotub tallal ühtlasemalt, jalg on liikumisel paremini kaitstud külgedel kui ka jala ees ja tagaosas ning vähendatud on põrutuste mõju.

victor jalanõu vg1_2

Hoiame keskkonda

VICTOR peab tähtsaks keskkonda meie ümber. Selle hooaja riiete kollektsiooni “Team blue” ja “Team black” särgid on tehtud 100% taaskasutatavast materjalist. Mõlemad särgid on esindatud nii sirgelõikelise kui kehasse töödeldud mudeliga ning hästi kombineeritavad kõigi VICTOR lühikeste pükste ja seelikutega.

victor särk team blue

Kui mugavus on oluline

Sinu spordivarustus võiks olla hästi hoitud. VICTOR kottide kollektsioonis leiad mitmeid mahukaid spordikotte, mis kõik sobivad nii sulgpalli kui squashi reketitele. Kui pead aga trenniasjad võtma kaasa kogu päevaks või koos teiste vajalike asjade ja kottidega, on sageli mugavam veidi väiksema disainiga kott. Just selle võimaluse pakuvad VICTOR selle hooaja uued “Team” sarja kotid. Kahe suurema vahega nn 6-reketi tüüpi kott ei ole ilmatu suur, kuid mahutab siiski kõik vajaliku. Seetõttu on need väga mõnusad ka laste jaoks.

Victor sulgpallikott br6215FC

 

Vaata kõiki selle hooaja uusi tooteid SIIN. Sulgpallivarustuse uued tulijad leiad märkega “uus”.