TASUTA TRANSPORT alates 150 €

Tagastamine

Tagastamine on sulle tasuta.

Mõnikord võib juhtuda, et valitud toode kodus proovides ei ole täpselt see, mis sa soovisid.

Või kui sa pole kindel, milline suurus sulle kõige paremini sobib – telli mitu toodet, proovi kodus ja jäta endale sobiv.

Ülejäänud tooted saad tagastada tasuta.

Kuidas tagastamine käib?

– Saada meile vabas vormis avaldus e-posti aadressile info@victorsport.ee, kuhu lisad enda nime, tellimuse numbri ja tagastatava toote koodi.

– Omniva pakiautomaadiga. Paki saabumisel pakiautomaati saadab Omniva SMS-is või e-kirja teel teavituse, millest leiate ka tagastuskoodi. Tagastuskoodiga saate paki tasuta tagastada samasse pakiautomaati, kust paki välja võtsite. Kui te mingil põhjusel tagastuskoodi ei saanud, saate paki tagastada ka paki triipkoodi ehk jälgimiskoodiga. Samadel tingimustel on pakki võimalik tagastada ka postkontorisse.

– Itella Smartposti pakiautomaadiga. Tagastamine Itella pakiautomaadi kaudu toimub sama koodi alusel, millega olete paki algselt kätte saanud. Paki saate tagasi saata enda poolt vabalt valitud Itella pakiautomaadis.

Oluline teada

– Tooteid saab tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

– Tagastamisele kuuluv toode peab olema koos hinnasiltidega ja originaalpakendis.

– Tagastatav toode peab olema kasutamata ja kahjustamata.

– Toote tagastamisel ei kandu kasutatud kinkekaardi ega muud soodustused üle tellimuses olevale teisele tootele.

Defektiga toode

Loodame, et seda kunagi ei juhtu. Aga kui tellitud tootel on defekt, palun võta meiega ühendust info@victorsport.ee ja saada meile defektiga tootest ka pilt.