TASUTA TRANSPORT alates 150 €

VICTOR uus esindus Eestis

VICTOR sulgpall

Sel sügisel avasime spordivarustuse VICTOR uue ametliku esinduse Eestis. Meie koostöö VICTOR-ga sai alguse 2020. aastal, kuid meie enda spordi ja sulgpalliarmastus ulatub aastate taha.

VICTOR-t esindab Eestis Ready2win OÜ, mida veavad Renna ja Karol. Saame tuttavaks!

Karol on hea näide sellest, kuidas sulgpallifänniks saamine ei eelda sugugi juba lapsepõlves sulgpallipisikuga nakatumist. Karol usub, et sulgpalli võlu väljendab kõige paremini mõte “ Sulgpall on kohting”. Kohtingule võid minna nii sõprade, pere või silmarõõmuga. Kindel on  see, et sulgpall on suurepärane viis koos tervislikult ja lõbusalt aega veeta ning mängurõõm on garanteeritud ka siis, kui varasem sulgpalli kogemus puudub. Nii ajendas Karolit VICTOR-ga koostööd tegema eeskätt soov viia sulgpall Eestis massidesse. Et igas koduhoovis oleks peatselt oma sulgpalliväljak.

Seda soovi jagab ka VICTOR, kes lisaks tipptoodetele pakub laia varustuse valikut alles alustajatele  seltskondlikuks ajaviitmiseks või koolitundides ja ka õues mängimiseks.

Renna tutvus sulgpalliga algas Koit Muru juues sulgpallitrennis Tallinna Punase tänava sulgpallihallis. Sulgpallivarustuse valik Eestis oli toona kindlasti väiksem kui täna ja uue reketi või sulkatossude saamine suur asi. Renna päris esimeseks „heaks oma reketiks“ oli just VICTORi sulgpallireket, mis teenis väljakul ustavalt aastaid. Toona tundus see valik juhusena, kuid täna paistab hea endena. Igal juhul hakkas juba sellest ajast kujunema teadmine, et sõltumata sellest, kas eesmärk on saada maailmameistriks või õppida ära esimesed õiged löögid, annab kvaliteetne ja sobiv spordivarustus väljakul olulise täiendava enesekindluse ja mängurõõmu.

Just seetõttu valisimegi VICTOR-t Eestis esindava ettevõtte nimeks VICTOR-i tunnuslause “Ready to win”.

Meie soov Ready2win-ga on pakkuda sulle võimalust saada osa maailma juhtiva reketispordialade varustuse tootja VICTOR-i toodangust ja olla toeks selle maailma avastamisel. Meile on südamelähedane noorte sportlaste käekäik ja sulgpalli kui eluviisi edendamine. Sel põhjusel toetame ka mitmeid sulgpallimängijaid, kes on esimesed VICTORi saadikud Eestis.

Tutvu kõigi VICTOR toodetega

Kui soovid tooteid proovida, oled oodatud meie stuudiosse Tallinna kesklinnas WTC keskuses Sõjakooli 10. Oleme avatud kokkuleppel. Kirjuta info@victorsport.ee ja lepime aja kokku.