TASUTA TRANSPORT alates 150 €

Ramona Üpruse soovitused jõulukingi valimiseks

sulgpall Ramona Üprus

2020. aasta oli Ramona jaoks sulgpalliplatsil väga edukas tuues nii EM medali kui koduste tiitlivõistluste medalid ning tunnustusena Tartu parima noorsportlase auhinna. Igapäevaselt kooli, trenni- ja võistlusgraafikuid edukalt ühendava Ramona jaoks on jõulud oodatud aeg: “Kuna argielus on kõigil kiire, siis jõuluajal saan perega rohkem koos olla ja nautida pühi.”

Ramona on VICTOR sulgpallivarustusega mänginud sellest sügisest ja küsisime, mida ta soovitaks kinkida nii sulgpalliga alles alustajatele kui juba staažikatele mängijatele.

Ramona:

Lastele või algajatele ma soovitaksin Thruster K12 sulgpallireketit, sest see on hea hinnaga ja kvaliteetne reket nendele, kes alustavad oma sulgpalli teekonda.

Ise kannan ja julgen ka teistele soovitada VICTOR BR9609 sinist spordikotti, sest see on mugav ning kompaktne kott, kuhu mahuvad kõik asjad ilusti ära.

VICTOR A900F IA jalatseid ma soovitaks naistele, kellele meeldib väljakul kanda kvaliteetseid ja mugavaid jalatseid, samal ajal olles stiilne.

Vaata kõiki tooteid siin. Kuni 22. detsembrini tasuta transport kõigile pakkidele ning kupong “ramona10” annab sulle ostukorvis täishinnaga toodetele -10%. Jõulukuu sooduspakkumised leiad siit.