TASUTA TRANSPORT alates 150 €

Miks valida VICTOR?

Victori lugu

Sinu sport! Jagatud kirg! Meie pühendumus!

VICTOR on üle viiekümneaastase kogemusega reketispordialade varustuse tootja, kes on esindatud rohkem kui 100 riigis üle maailma.
Sport on meie kirg. Sooviga muuta sulgpall veelgi enam armastatud spordialaks, panustame reketite, pallide, jalanõude, riiete ja teiste toodete arendamisel uusimatesse tehnoloogiatesse. Tahame, et VICTOR-iga tunneksid end kindlalt.

VICTORi kodu on edumeelne „Aasia tiigrite“ hulka kuuluv Taiwan.

Innovatsioon

Otsime pidevalt uusi viise, et muuta Sinu mängukogemus nauditavamaks. Kõigi VICTORi toodete arendamisel on võetud arvesse mängijate vajadusi ning tipptooted on valminud koostöös parimate sportlastega. Sinu kätte jõudnud VICTORi toode on valmistatud järgides kõrgeid kvaliteedinõudeid ning tootmisprotsessi osaks on olnud pidev testimine ja kvaliteedikontroll.

Usaldusväärsus

Suurim tunnustus meile on mängijate usaldus. VICTOR-iga koos on arvukaid tiitleid võitnud naiste üksikmängu maailma edetabeli pikaaegne liider Tai Tzu Ying. Taanlane Anders Antonsen (maailma edetabeli 3. koht) võitis VICTOR-iga MM hõbemedali ja Euroopa Mängud. VICTORi on oma partneriks valinud veel mitmed top kümne mängijad ning nii Taani kui Malaisia koondised.

Jätkusuutlikkus ja keskkonnateadlikkus

Keskkonnateadlik käitumine ja sotsiaalne vastutustundlikkus on osa VICTORi mõtteviisist. Riiete kollektsiooni osad tooted on plastikpudelitest ümber töödeldud Repreve materjalist. Neid ostes toetad ühtlasi ookeanide puhtuse eest seisvat organisatsiooni One Earth – One Ocean.

VICTOR järgib enda tootmises keskkonnasäästlikke printsiipe ning töötingimused VICTORi tehastes vastavad Euroopa tavadele. Samuti on VICTOR-ile oluline, et samu väärtusi kannaksid partnerid, kellelt tuleb toodete valmistamiseks tooraine.

Vaata VICTORi pakutavaid tooteid.